/097/ 642 6378 (Telegram)
/066/ 570 3309 (Viber)
г.Киев
м. Т.Шевченко, ул.Кирилловская 39
м. Кловская, ул. Печерский спуск 3

Як швидко убрати жир із живота та боків?
 

Неможливо знайти потрібну форму за лічені дні і тим більше години. Навіть після схуднення, особливо стрімко, організм може бути обвислим. Тому потрібен комплексний підхід для пошуку бажаного результату.

Як прибрати живіт і боки, щоб тіло виглядало струнким, а згодом привернуло протилежну стать? Детальніше про це розказано в нашій статті.

ПРОЙДІТЬ КУРСИ ТРЕНЕРІВ І ОТРИМАЙТЕ ФІГУРУ СВОЄЇ МРІЇ


За скільки можна убрати живіт і боки?

Питання про кількість часу, необхідного для схуднення, залишається спірним. Цей момент залежить від фізіологічних особливостей самої людини і від початкової точки, з якої він починає свій шлях.

Грунтовно зменшити жировий прошарок зможе практично кожен через місяць. Чи можна досягти високих результатів за тиждень? Дієтологи кажуть, що ні. Так як шлунок - це не тільки людський жир, але і його органи, м'язи. Так, допоможе прибрати живіт, боки від поєднання наступних процесів:

 1. Виділення продуктів життєдіяльності в кишечнику.
 2. Випрямлення постави.
 3. Втрачається зайва вага, якщо такий є.
 4. Позбавлення від зайвої рідини в тканинах організму.

Складніше прибрати живіт і боки після вагітності, або операцій, які сильно вплинули на організм. Так як в цей період у людини відбувається серйозна перебудова в організмі. Так що питання про те, скільки можна прибрати живіт і боки, залишається багато в чому індивідуальним.

Причини появи жиру на животі

Як можна прибрати живіт і боки, якщо ви не знаєте першопричину, по якій жир з'являється в цих областях? Це неможливо!

Зайва вага і в'ялість на цих ділянках з'являється з різних причин. Навіть досвідчений фахівець не завжди може визначити, що послужило поштовхом. Серед поважних причин можна виділити:

 1. Стресові ситуації збивають організм з встановленого режиму. Крім того, пригнічений стан або погане самопочуття спонукає людину їсти все, що потрапляє в поле його зору. У тому числі шкідлива їжа, яка налагоджена в боках і в області живота.
 2. Повільний обмін речовин також може бути причиною. Зазвичай проблема виникає у представників старше 35 років, коли сповільнюються обмінні процеси. В цьому випадку необхідно використовувати методи, як ефективно прибрати живіт і боки, так як тільки грамотний підхід допоможе надовго позбутися від зайвих кілограмів на цих ділянках.
 3. Гормональний збій спостерігається найчастіше у жінок. Причинами цього можуть бути захворювання щитовидної залози або вагітність. Тут важливо прийняти момент, який допоможе прибрати живіт і боки в даному випадку тільки наступним методом з поєднанням правильно підібраних гормональних препаратів.

Очищаючі процедури для організму


Метод заснований на тому, що в процесі життєдіяльності кишечник людини забивається відходами життєдіяльності, токсинами, шлаками. І якщо людину цікавить питання про те, що робити, щоб прибрати живіт і боки, то це відмінний привід ввести в своє життя очищення організму.

У домашніх умовах розвантажити кишечник допоможуть так звані розвантажувальні дні. У цей період потрібно харчуватися на таких продуктах:

 1. Кефір
 2. Яблука
 3. Чаї
 4. Рис
 5. Свіжі висівки
 6. Свіжовичавлені соки

Зверніть увагу, що розвантажувальні дні повинні влаштовуватися не частіше 2 разів на тиждень.

Перераховані вище вироби допоможуть не тільки зменшити обсяг талії, але і значно поліпшити загальне самопочуття людини, зовнішній вигляд людини.

Зміни в раціоні

Як швидко прибрати живіт і боки, змінивши весь раціон? Досить ввести в свій розпорядок дня наступні правила:

 1. Вживати велику кількість білка (мінімум - 60 г на добу). Дослідженнями доведено, що він дозволяє надовго зберегти відчуття ситості, прискорює обмін речовин. Щоб відчути користь від вживання білка, досить додати його хоча б в один прийом їжі. Найкраще для цієї мети підходять: яйця, куряча грудка, тофу, морепродукти.
 2. Необхідно вводити в раціон фрукти і овочі. Який з них не особливо важливий. Всі вони багаті клітковиною і мікроелементами, які не лежать в боках, а насичують організм.
 3. Після 7 вечора не можна їсти легкі вуглеводи, які містяться в булочках та інших кондитерських виробах. Вони не насичують організм, і в них міститься величезна кількість калорій.
 4. Необхідна кількість води дозволяє швидко спалювати зайвий жир в організмі і виводити токсини. У добу необхідно випивати не менше 1,5 літра питної, чистої води.

Вправи для схуднення

Помірні навантаження - це варіант того, як правильно прибрати живіт і боки на встановлений час. Вправи передбачають групи м'язів, виводять зайву рідину з тіла і коригують поставу.

Які вправи потрібно робити, щоб прибрати живіт, боки? Нижче представлений список найбільш ефективних навантажень для красивого і піднятого преса.

Заняття з власною вагою

Існують найрізноманітніші методики регулювання преса виходячи з власної ваги людини. Серед них:

1. Віджимання - якщо виконати цю вправу складно, можна спочатку спертися нема на шкарпетки, а на коліна.

2. Присідання - щоб ускладнити вправу, потрібно змінити темп і тривалість.

3. Планка - одна з кращих вправ, в якій задіяні всі групи м'язів. Завдання - потримати на початку не менше 30-40 секунд.

Плавання

У процесі плавання втягуються всі групи м'язів, включаючи живіт. Досить плавати по 40 хвилин 2-3 рази в тиждень, щоб замінити результат. Неважливо, яка техніка плавання була обрана.

Біг

Це хороша альтернатива фізичним вправам. Можна бігати як вдома в техніці «біг на місці», так і відвідувати тренажерний зал, ходити на пробіжку. Рекомендується практикуватися не менше 20 хвилин 4-6 разів на тиждень, щоб побачити результат

Висновок

Комплексний підхід до схуднення дозволяє зробити красиву і підтягнуту фігуру. А якщо використовувати всі поради, викладені вище, а також враховувати особливості свого організму, то боки і живіт зникнуть в найкоротші терміни.